Chwilowe i nawracające bóle w okolicy macicy w ciąży

Jestem w pierwszej ciąży.Na przełomie 6-7 tyg.ciąży przez kilka dni miałam chwilowe i nawracające bóle/skurcze/kłucia o różnym natężeniu w okolicy macicy,dole brzucha,pochwie i pachwinach.Teraz gdy jest połowa 8tyg.ciąży wogóle od 3dni nie odczuwam żadnych dolegliwości.Czy to normalne zjawisko?Dodam że wcześniej nie dokuczały mi żadne mdłości-jedynie czasem senność.Mam też torbiel 4cm.Brzuszek już zacząl być widoczny.Wizytę u ginekologa mam dopiero w czerwcu dlatego zwracam się o poradę tutaj.

objawy te są normalne. Powinna się Pani czuć lepiej z każdym dniem. Proszę pilnować diety, Pani dziecko waży zaledwie kilka gram i raczej nie może uwidaczniać brzucha. Ostrożnie, tycie w czasie ciąży ma być związane ze zdrowym wzrostem dziecka i macicy a nie przyrostem tkanki tłuszczowej a rodzina często nadopiekuńczo dopuszcza do nadmiernej podaży.