Bóle w okolicy macicy w 35 tygodniu ciąży

witam mam naimie daria jestem w 35 tygodniu ciazy od paru dni czyje bol w okolicach macicy czasami bywa on dosc ostry. Nog rowniez nie moge podnisc za wysoko bo bol sie nasil dziecko odczuwam normalnie. czy jest to powod do niepokoju

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.