Długość szyjki macicy w 16 tygodniu ciąży

Wczoraj ok.godz.16 bylam u swojej ginekolog,jestem w 16 tyg.ciaży, i szyjka macicy miala dlugosc o.k. 4.5 cm kilka godzin pozniej pojechalam do szpitala poniewaz mialam delikatne krwawienie.Tam natomiast okazalo sie ze moja szyjka macicy ma zaledwie 2.5 cm.Dzisiaj udalam sie do swojego lekarza prowadzacego a tu ponownie o.k. 4.5 cm.Czy to normalne?Czy powinnam udac sie do innego lekarza na kolejne badania?Dodam jeszcze ze pani doktor przypisala mi magnes i cefuroxim. Dziekuje za odpowiec

Renata GrzechociĹska

Witam.
Tak duże wahania długości szyjki nie powinny mieć miejsca. Proponuję weryfikację tego wyniku.
Pozdrawiam