Chwilowe osłabienie organizmu po chemioterapii leczenia gwiażdziaka anaplastycznego

5 lat po zakończeniu chirurgiczno-radiologicznego i chemioterapii leczenia gwiażdziaka anaplastycznego pojawia się chwilowe ołabienie organizmu. wyniki badań prawie wszystkich parametrów w normie.odchylenia jeśli sa to w grnicach błędu.Jaki może być powód?Może zaburzenia działania gruczołów dokrewnych?

Niestety , nie podejmuję się zgadywać na odległość!!! Nie istnieje diagnostyka, stawianie rozpoznań ani leczenie przez internet!!! Proszę omówić sprawę z onkologiem prowadzącym!!! zż