Chwilowe rozlanie gorąca po ciele i uderzenia serca

Moje objawy to: chwilowe rozlanie gorąca po ciele, uczucie jakby w sercu zrobiło sie słabo i do tego mocniejsze uderzenie serca jednorazowe bądź kilkakrotne pod rząd. Dodam że przy takich napadach bardzo sie denerwuje, że zaraz dostanę zawału lub umrę itd. Ogólne badania nic nie wykazały, wiec co to może być?

Renata GrzechociĹska

Jeśli wszelkie organiczne przyczyny kardiologiczne, neurologiczne, zostały wykluczone może to wskazywać na podłoże psychiczne.