Uderzenia gorąca, podwyższone ciścienie, chwilowe kołatania serca, ból podbrzusza

Uderzenia gorąca, podwyższone ciścienie, chwilowe kołatania serca, ból podbrzusza, w usg mały torbiel jajnika, osłabienie, senność, wahania nastroju, suchość nosa. Czy to mogą byc zaburzenia hormonów? W tym miesiącu miałam okres 2 razy po drugim zaczęły dziać się te dziwne rzeczy. Morfologia w normie, ekg i echo też. Czym bardziej zbliża się teraz okres tym bardziej to wszystko się pogłębia. Jak sobie z tym radzić? Nie mam nerwicy ani stresującego życia

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza