Ci znaczy duży migdałek gardłowy?

Dzień dobry, na wyniki rezonansu magnetycznego głowy jest napisane „dość duży migdalek gardłowy. Nie zaobserwowałem żadnych objawów, czy należy coś z tym zrobić?

Bez znajomości Pana wywiadu trudno powiedzieć. Wskazana jest wizyta u lekarza zlecającego badania. Zwykle jednak jesli pacjent nie ma żadnych objawów, nawracających infekcji górnych dróg oddechowych leczenie nie jest konieczne.