Co może oznaczać drętwienie twarzy po zabiegu FESS?

Pół roku temu neurolog wysłał mnie na rezonans magnetyczny z powodu bólów i drętwień twarzy i nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych. Wyszło tam, że mam polip zatoki szczękowej i skrzywienie przegrody nosa z kolcem kostnym i obrzękiem małżowin. Teraz jestem miesiąc po operacji FESS, ale niedawno drętwienie twarzy (ustąpiło po operacji) znów powróciło oraz znów ciężko mi się oddycha jedną stroną nosa. Co zatem może być przyczyną? Czy robić powtórnie rezonans? Może być to jakieś powikłanie po operacji lub innych przebytych chorobach (5 lat temu miałem depresję, 8 lat temu płonicę, z poważniejszych chorób). Dokąd powinienem teraz się udać? Dziękuję z góry za pomoc.

Wskazana pełna konsultacja LARYNGOLOGICZNA i neurologiczna. Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną