Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać drętwienie twarzy po zabiegu FESS?

Pół roku temu neurolog wysłał mnie na rezonans magnetyczny z powodu bólów i drętwień twarzy i nawracających zapaleń górnych dróg oddechowych. Wyszło tam, że mam polip zatoki szczękowej i skrzywienie przegrody nosa z kolcem kostnym i obrzękiem małżowin. Teraz jestem miesiąc po operacji FESS, ale niedawno drętwienie twarzy (ustąpiło po operacji) znów powróciło oraz znów ciężko mi się oddycha jedną stroną nosa. Co zatem może być przyczyną? Czy robić powtórnie rezonans? Może być to jakieś powikłanie po operacji lub innych przebytych chorobach (5 lat temu miałem depresję, 8 lat temu płonicę, z poważniejszych chorób). Dokąd powinienem teraz się udać? Dziękuję z góry za pomoc.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Wskazana pełna konsultacja LARYNGOLOGICZNA i neurologiczna. Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy