Ciągle opuchnięte nogi u 49-latki

Dzien dobry mieszkam w kraju w ktorym jest trudno o dobrego lekarza mam 49 lat jestem kobieta i problemy zdrowotne mam podobno chorobe haszimoto od 7 lat hormony tarczycy mam w normie moim problemem sa ciagle opuchniete nogi juz chyba 5 lat opuchlizna nie ustepuje wogole biore leki odwadniajace i nic nerki sa w porzadku tutejsi lekarze zmieniaja mi leki i nic mam tez nadcisnienie prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, koniecznajest odpowiednia diagnostyka, w tym w kierunku zaburzenia funkcji układu chłonnego. Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który pokieruje diagnostyką. Pozdrawiam