Opuchnięte palce w dłoni a testy na alergię

Witam od grudnia zeszłego roku mam delikatnie opuchniete palce w prawej dłoni opuchlizna pojawia sie w pomieszczeniach zamknietych takich jak mieszkanie i gdy jest ciepło na dworze Moja p. Doktor twierdzi ze to od alergii ktorej ja nigdy nie miałam w dodatku poziom crp. Wynosi 10,7 robiłam testy na alergiie i wyszło mi ze mam ja na kurz roztocza i grzyby, miałam tez robiony rozmaz krwi reczny wyniki z tego rozmazu sa ok. Czy ten wynik crp. Jest niepokojący? Sa to tylko 2 palce wskazuj. I serdecz

Sam wynik CRP nie jest charakterystyczny dla alergii. Swiadczy po prostu o stanie zapalnym nie mówiąc nic więcej na temat tego stanu. Obrzę okolicy stawów dłoni może sugeriwać również chorobe reumatyczną. Myslę, że konsultacja u reumatologa jest dobrym pomysłem.