Drętwienie i sztywnienie dłoni

Witam. Zwracam sie tutaj, już mi brak sił, nie wiem co mi dolega, lekarze mi nie pomogli do teraz. Od kilku miesiecy dręczy mnie całodobowe dretwienie i sztywnienie dłoni oraz mrowienie, z bólem nadgarstków i palców. Nie mogę zginać dłoni ani wykonywać czynności fizycznych, ból porównywany jest do bólu po wyciągnieciu ręki z lodowatej wody. Ponadto na dłoniach wyskoczyła mi opuchlizna i guzki. Reumatolog wykluczył reumatyzm. Co robić. Proszę o pomoc :( Co to może być.

Do pełnej konsultacji! CIEPŁE UBRANIE , unikać wychlodzenia rąk
Podstawowe badania : morf, OB, CRP, D-dimery, Moze objaw Rayneaud ?
Jaki stan ogólny? odżywienie, tryb życia?
Unikać papierosów , uzywek, narkotyków!!!!!