Ciągle zaczerwienione i suche oczy

Witam.Mam problem z oczami juz od kilku lat.Mam ciagle zaczerwienione i suche oczy.Bylam u okulisty dostalam kropelki z antybiotykiem oraz sztuczne lzy.Niestety nic mi nie pomaga.Bardzo prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Należy unikać ciepłych i klimatyzowanych pomieszczeń. Oprócz sztucznego nawilżania oczu i leczenia ew. infekcji nie ma leczenia przyczynowego.