Ciągłe zmęczenie i wzdęcia brzucha

Dobry wieczór.Mam taki problem od dobrych 15 lat.ciągle jestem zmęczona,łatwo się męczę, jak wchodzę 10 stopni po schodach to mam tak obolałe uda jakbym z 10 km biegła,miewam bole i kołatania w klatce piersiowej,często dziwne opuchnięcia brzucha-potwornie wygladające taki brzuch miałam w 8 mies.ciąży i tak z niewiadmych powodow często mi on puchnie, nie jadam ciężkich pokarmów, bigosow, golonek, pieczonego mięsa, zdrowo się odżywim, i do tego te potworne swędzenie łydek i piszczeli. brakło mi miesjca.oprócz tych dolegliwości mam gruczolaka przysadki mózgowej prolactinoma 11 mm, mam 1 jajnik drugi wycięto 18 lat temu z powodu skretnej cysty, mam zespół Barlowa i wypadanie przed.płatka zast.mitralnej,mam dyskopatie C4-C7 i TH9-11.mam ciśnienie 80/50 i wysokie tętno .mam zawroty głowy i dretwienia kończyn, często fioletowe stopy, drętwienie owalu twarzy i mam dziwne zgrubienie w brzuchu tuż pod lewymi żebrami.boli od 5 lat. i nikt nic nie wie.a ja zaczynam miec dośc życia

Renata GrzechociĹska

Witam.
Tak wiele objawów wymaga kompleksowej diagnostyki.
Począwszy od badań laboratoryjnych takich jak morfologia krwi, badania hormonalne oraz badania obrazowe. Należałoby wykluczyć choroby wątroby, choroby endokrynologiczne, choroby nowotworowe. Konieczna dokładna diagnostyka szczególnie zmiany pod łukiem żebrowym. Proszę się nie poddawać.
Pozdrawiam,