Przygnębienie, bóle i wzdęcia brzucha

Od około 3 dni mam bardzo wzdęty brzuch i chodzę obolała, jakby przejedzona. Przez to jestem przygnębiona. Jak coś zjem,boli mnie brzuch i natychmiast robi się z niego wielki balon. Czy to może być zatrucie? Przyznam,że ostatnio trochę pofolgowałam sobie z jedzeniem i jadłam posiłki,których zazwyczaj nie jem i były to zdecydowanie za duże porcje. Jak mogę pozbyć się tego uczucia pełności?

Witam. Objawy najprawdopodobniej spowodowane są błędami dietetycznymi w ostatnich dniach. Proszę stosować dietę lekkostrawną i pić jak największą ilość niegazowanej wody.