Ciągłe zmęczenie, senność, drętwienie kończyn i zatkane ucho

Witam.Od jakiegoś czasu jestem ciągle zmęczona,senna mam problem podnieść się z łóżka,mam wrażenie że dziwnie bije mi serce tak jakby mocno je czuje,ciśnienie 102/93,cierpną mi kończyny(ale pracuje fizycznie więc to może od tego)mam ciągle zatkane lewe ucho.Czuje się fatalnie.Mam 36 lat,dwoje dzieci,od 2mc stosuje diete dukana schudłam 9 kilo.Ale te objawy były już przed dietą.Dziękuje za odpowiedz Kasia

Renata GrzechociĹska

Witam.
Dieta Dukana nie należy do najzdrowszych, dlatego warto kontrolować swoje wyniki badań. W przypadku objawów, które Pani podaje należy wykonać morfologię, badania hormonalne i udać się do laryngologa w celu znalezienia przyczyny zatkanego ucha.
Pozdrawiam