Ciągły przymus oddawania moczu

30lat Objawy Chodzę Do WC między 11 a 16 razy Na Dobę Wypijam 1,5 l wody Na Dzień Mam odczucie Kłucia Palenia Górnej Częsci Penisa Ciągłe Wrażenie Ze Popouszcze Troche Mocz Z czego Jestem Ciągle Napięty Zdarza Mi Sie Cofka Moczu Pieczenie Rzadko Ale Jest Ugryzł mnie Kleszcz 7 miesiecy Temu Może To Byc Powiżzane? zarzywalem Tetracykline 21 dni 200mg Na Dobe Za Miesiac Powtórzenie Kuracji 16 dni Obecnie Biore Cefalosporyne 250mg Wyniki Moczu W normie Białko Wyszło 30mg Ciała Ketonowe Trochę Podwyższone Oraz Ciężkość Moczu 1035 no Ale Według Jednych Norm To Ok. innych minimalnie za dużo.

Szanowny Panie, obawiam się ze niestety rozczaruje pana i nie usatysfakcjonuje. Różnorodność zagadnień i objawów związanych z Pańskim układem moczowym jest tak duża, ze odpowiedz na nie znacznie przekracza ramy internetowego "poradnika". Wymaga Pan niewątpliwie długotrwałej, troskliwej opieki lekarza urologa, do którego prosze zgłosić się jak najszybciej. Całośc przypomina przewlekłe zapalenie prostaty. Pozdrawiam Hanecki