Ucisk pod żebrem, kamienie w nerkach

witam. od około 1,5 roku mam ucisk pod prawym żebrem. 1-wsza diagnoza były kamienie w nerkach, wydalone, druga diagnoza 99% jelito drażliwe, teraz lekko stan zapalny dwunastnicy z powodu nieleczonego refluksu. ucisk mam gdy się zdenerwuje, niepokoi mnie poziom erytrocytów - 5,39mln/ul norma to 5,20 w górach byłam we wrześniu. martwi mnie spadek mcv- 81,3fl mch- 25,0pg mchc- 30,8g/dl oraz podwyższenie MXD% - 9,9 norma to 10%. mam niedoczynność tarczycy proszę o poradę lekarze mówią że wymyślam.

Witam, Szanowna Pani, obawiam się ze niestety rozczaruję Panią i nie usatysfakcjonuję. Różnorodność zagadnień i objawów związanych z Pani zdrowiem oraz chorobami współistniejącymi jest tak duża, ze odpowiedz na nie znacznie przekracza ramy internetowego "poradnika". Wymaga Pani niewątpliwie długotrwałej, troskliwej opieki lekarza domowego - internisty, który właściwie pokieruje niezbędnymi konsultacjami. Pozdrawiam RH