Biały worek mosznowy, popękany i suchy penis oraz krwiste kropki na grzybku a swędzenie i bóle po stosunku

Witam rozpisalem sie ze mam luszczyce na glowie ale braklo mi znaków, ale nie oto mi chodzi, mam problem poniewaz mam podejrzenia ze łuszczyca zeszła trochę niżej, moj worek mosznowy robi sie bialy, a penis popekany i suchy, na grzybku krwiste kropki. Moje zycie sexualne jest na tle nimfomatycznym wiec to duzy problem a moją kobiete po stosunku(2dniach) swędzi pochwa oraz czasami ból brzucha, kobiete mam zdrową sugerując sie badaniami, dodam ze uprawiam stosunek tylko z jedną i tą samą kobietą.

W poście nie ma sformułowanego pytania, z treści wynika, że jest to problem dermatologiczny i należy go poruszyć ze swoim dermatologiem, bo przypuszczam, że ma Pan takowego, skoro leczy się Pan na łuszczycę.
Wymagają także wyjaśnienia stany swędzenia pochwy Parterki, jak i bóle brzucha.
Nie jest to zdrowie, jeśli są dolegliwości.
O zdrowiu decydują objawy, a nie wyniki badań.
Wskazana jest wizyta u ginekologa.
Takie złożone stany kliniczne nie są możliwe do wyjaśnienia internetowo.
Pozdrawiam. JW

Witam, Szanowny Panie, obawiam się ze niestety rozczaruję Pana i nie usatysfakcjonuję. Różnorodność zagadnień i objawów związanych z Pańskim życiem seksualnym oraz chorobami współistniejącymi (dermatologicznymi) jest tak duża, ze odpowiedz na nie znacznie przekracza ramy internetowego "poradnika". Wymaga Pan niewątpliwie długotrwałej, troskliwej opieki lekarza dermatologa, zaś Pańska partnerka konsultacji ginekologicznej (a może też dermatologa zajmującego się schorzeniami przenoszonymi drogą płciową. Wydaje mi się, że pomocna byłaby wstępna wizyta Państwa u lekarza pierwszego kontaktu (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) - może on nakierowałby Państwa na właściwych specjalistów. Pozdrawiam RH