Swędzenie całego ciała i bóle nóg po porodzie

2 miesiące temu urodziłam śliczną zdrowa córeczkę... problem zaczął się jak przyszłam do domu. odczuwałam bol nog i rak-swędzi głowa-cale ciało. ale tłumaczyłam sobie to tym ze upal i to przez to tak sie dzieje. upały sie skończyły a problem pozostał.. na dzień dzisiejsza wychodzi wysypka tak jakby poparzyła mnie pokrzywa..pojawia sie i znika -swędzi... boje sie ze mogę zarazić dzieci..:((jestem umowiona do dermatologa ale okres oczekiwania jest dość dlugi..prosze o pomoc co to moze byc..?

Badania dermatologicznego nie uniknie Pani na pewno. Jeżeli czas oczekiwania jest zbyt długi, proszę poszukać innej przychodni lub odbyć konsultację prywatnie. Tu chodzi o Pani zdrowie.