Ciało obce w gardle a Streptococcus SPP

Witam Robilam badanie na wymaz z gardla poniewaz odczuwam tak zwana kluske w przelyku wynik jaki otrzymalam to Neisseria SPP.++ STREPTOCOCCUS SPP>GRUPY VIRIDANS + STAPHYLOCOCCUS AUREUS MRSA MLSB (+) I INDUKCTJNY + co to wszystko oznacza jak to wyleczyc ? czy to zagraza zyciu

Lek. Tomasz Budlewski

a czy był wykonany amtybiogram. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu i przeanalizowaniu wykonanych juz badań będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.