Ciasnota podkarkowa, nieprawidłowe położenie łopatki
Boli mnie prawe ramię przy odwodzeniu od ponad 1,5 roku.Ból promieniuje do barku.Rtg całej ręki nic nie wykazało. Rezonans wskazał ciasnotę podbarkową ok.4,5mm.dodatkowe rtg barku pokazało nieprawidłowe położenie łopatki, które zdaniem ortopedy powoduje ciasnotę.Rehabilitacja nie przynosi żadnych efektów,ręką boli nadal.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Trudno mi coś poradzić przez internet bez badania Pani i wyników badań... Może proszę poprosić o inną formę rehabilitacji (nie tylko ćwiczenia, ale może też zabiegi) i być może dołożenie farmakoterapii do tego.