Ciąża 7 miesięcy po porodzie i stan po dwóch cięciach cesarskich

Witam mam 30 lat jestem po dwóch cieciach cesarskich ostatnio urodziłam 7 miesięcy temu i okazało się ze znowu jestem w ciąży bardzo się boje ze coś może być nie tak z dzieckiem albo że mną

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę powinna Pani odczekać około 12 miesięcy przed kolejnym zajściem w ciążę. Jeśli jednak ponownie jest Pani w ciąży, proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.