Ciąża a poziom hormonów tarczycy

Witam. W kwietniu robiłam badania i tsh mialam 2,81 ft4 1,02 ft3 3,8 bylam u lekarza i dal mi leki letrox 50. Chcialam obniżyć tsh bo próbuję zajść w ciążę a niby najlepiej mieć tsh po niżej 1. Powtórzyłam badanie we wrześniu i tsh mocno obniżyło mi się: tsh 0,43 ft4 1,12 ft3 3,21. Trochę się przestraszyłam ale lekarz mówi że jest ok i mam cały czas zażywać letroź 50. Zaczynam się trochę obawiać bo zaczynam mieć problemy ze skórą jest mocno przesuszona? czy wszystko jest w porządku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu - nie ma powodów do niepokoju.