Ciąża po wylewie i darze niedokrwiennym

MAM PYTANIE-jestem po wylewie i udarze niedokrwiennym oraz po zamknieciu PFO MOZLIWE ZE JESTEM W CIAZY .JAKA JEST SZANSA ZE URODZE ZDROWE DZIECKO I CZY TA CIAZA JEST PRZECIWSKAZANIEM

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się do specjalisty ginekologa oraz neurologa. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań zostanie ocenione ewentualne ryzyko.