Ciąża pół roku po porodzie

Witam. Mam 21 lat . Pół roku temu urodziłam DROGA córkę,teraz znow jestem w ciazy w drogim miesiacu ... Czy sa powody do obaw przy tak wczesnym trzecim porodzie ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to krótki odstęp czasu, organizm jeszcze nie w pełni się zregenerował, jednak jeśli przy poprzdnich ciążach nie było żadnych problemów i jest Pani młodą, zdrową osobą nie powinno być problemów z porodem.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Należy jedynie monitorować orzebieg ciąży pod nadzorem ginekologa.