Ciąża pozamaciczna w wyniku USG

Witam, jestem (wg badania Bhcg) w 5tc moj wynik to 1475, wczoraj pojechalam do spzitala poniewaz bolal mnie bvrzuch w szpitalu po przeprowadzonym USG lekarz stwierdzil ciaze pozamaciczna..... załamałam się ponieważ jestem juz po poronieniu.. Proszę o pomoc czy ten wyrok nie zostal wydany za wczesnie??? Czy pecherzyk uwidacznia sie przy wiekszym stezeniu bety? i w pozniejszych tyg.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjalista ginekolog stwierdził ciążę pozamaciczną to bez wątpienia miał ku temu powody. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości tej diagnozy, sugeruję, by udała się Pani do innego ginekologa, który wypowie się w tej sprawie.