Krwawienie przy ciąży pozamacicznej

Witam ostatnia miesiaczka 29 lipiec 3.09 lekarz stwierdzil wczesna ciaze, 15.09 dostalam krwawienia i na usg dopochwowym lekarz nie byl w stanie potwierdzic ciazy brak pecherzyka. Wynik bhcg z 16.09 293.3 , wynik z 17.09 257. Lekarz twierdzi ze to byla ciaza pozamaczina ktora juz zanika. Brzuch nadal boli i krwawie, czy to wchlonie sie samo czy powinnam udac sie na jakis zabieg usuniecia ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje, że powinna być Pani pod stałą opieką specjalisty ginekologa. Bez wątpienia wskazane jest regularne wykonywanie badania poziomu beta-hCG z krwi. W zależności od natsępnych wyników oraz Pani stanu klinicznego lekarz ginekolog zadecyduje o tym dalszych możliwościach postępowania.