Krwawienie przy ciąży pozamacicznej
Witam ostatnia miesiaczka 29 lipiec 3.09 lekarz stwierdzil wczesna ciaze, 15.09 dostalam krwawienia i na usg dopochwowym lekarz nie byl w stanie potwierdzic ciazy brak pecherzyka. Wynik bhcg z 16.09 293.3 , wynik z 17.09 257. Lekarz twierdzi ze to byla ciaza pozamaczina ktora juz zanika. Brzuch nadal boli i krwawie, czy to wchlonie sie samo czy powinnam udac sie na jakis zabieg usuniecia ?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Zamieszczony opis wskazuje, że powinna być Pani pod stałą opieką specjalisty ginekologa. Bez wątpienia wskazane jest regularne wykonywanie badania poziomu beta-hCG z krwi. W zależności od natsępnych wyników oraz Pani stanu klinicznego lekarz ginekolog zadecyduje o tym dalszych możliwościach postępowania.