Ciąża przez petting przy nieregularnych miesiączkach

Witam serdecznie, moje pytanie brzmi: tydzień temu uprawiałam z chłopakiem petting. Mam nieregularne miesiączki. Jednak z moich obliczeń i obserwacji wychodziło, że tydzień temu to był ok. 30 dzień cyklu. Dzień wcześniej, czyli 29 dzień cyklu, był ostatnim dniem obfitego, białego śluzu. Uważałam na to, aby chłopak nie miał nasienia na dłoniach. Mogąc jednak nie zauważyć, obawiam się, że może przypadkiem jakoś, bardzo niewielką ilość mógł mieć na dłoniach. Po wytrysku, razem wzięliśmy kąpiel w wannie. 3 dni później dostałam okres, jednak nie był on tak obfity, jak zawsze. Nie wiem, co mam o tym myśleć. Gdyż czasem już zdarzały mi się takie skąpe miesiączki. Dziś jest dzień po okresie i czuję promieniowanie po lewej stronie podbrzusza. Nie zaobserwowałam powiększenia piersi ani zmiany ich koloru. Martwi mnie tylko to promieniowanie. Jaka jest szansa, że jestem w ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Szanse na to, że jest Pani w ciąży są znikome! Teoretycznie zajście w ciążę podczas pettingu jest możliwe - ale podejrzewam, że w rzeczywistości nie zdarza się albo zdarza się bardzo, bardzo rzadko. Wystąpienie miesiączki także wskazuje na to, że ciąża jest mało prawdopodobna. Oczywiście może Pani wykonać test ciążowy, ale wydaje mi się, że nie jest konieczny.

Pozdrawiam!