Ciążowe mdłości i powiększający się brzuch

Witam.Mam problem ostatnia miesiączka 17.11do21.11 od tej pory brak,cykle28dniowe zawsze regularne.Objawy ciążowe mldłosci zaparcia brzuch sie powieksza czulosc nazapachy a ostatnio wyciek z piersi barwy mlecznej i oplawy.Testy negatywne ostatni robiony wczoraj też negatywny.Mieszkam w Anglii i nie mam swobodnego dojscia do lek.ginekologa, a rodzinny kaze czekac .Czy możliwe jest że jestem w ciazy bezwzgledu na wyniki testow? I powinnam leciec do Polski na wizyte ze specjalistą .Proszę o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Wynik ujemny wykluczy ciążę. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.