Ciemne, grube, szorstkie i powiększające się znamię przy łokciu

Mam powiększające się ciemne znamię na ręce przy łokciu Jest grube i szorskie o jaśniejsze niż pieprzyk. Czy to może być coś niebezpiecznego?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany oraz ocena potencjalnego zagrożenia. Niepokojące może być okresowe powiększanie się zmiany. W celu oceny zmienionego miejsca należy udać się do specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.