Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciemne, grube, szorstkie i powiększające się znamię przy łokciu

Mam powiększające się ciemne znamię na ręce przy łokciu Jest grube i szorskie o jaśniejsze niż pieprzyk. Czy to może być coś niebezpiecznego?
ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany oraz ocena potencjalnego zagrożenia. Niepokojące może być okresowe powiększanie się zmiany. W celu oceny zmienionego miejsca należy udać się do specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, ten opis jest niestety zbyt lakoniczny. Nie znam wieku więc nie wiem czy to np. brodawka łojotokowa - niegroźna czy też ognisko łuszczycy/liszaja, czy może coś poważniejszego. Należy to pokazać dermatologowi. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy