Ciemne plamienie, zakończenie karmienia piersią a kłucie jajnika

witam zakończyłam niedawno karmienie piersia i teraz zamiast okresu mam plamienia ciemne z ciągnącym sluzem zabarwionym krwią czasem boli mnie kłuje lewy jajnik ale delikatnie co to może być czy jest to normalne i da rade wyregulowac?

Aleksander Ropielewski

Takie objawy mogą występować po zakończeniu laktacji, jednak sugeruję kontakt z ginekologiem, który ustali jednoznacznie przyczynę plamień.