Ciemne przebarwienia pod pachami

Mam 22 lata od kilku lat mam ciemne przebarwienia pod pachami. Wygląda to bardzo źle, jakby były bardzo brudne. Czytałem o rogowaceniu ciemnym. Wygląda to u mnie niemalże identycznie. Nie mam cukrzycy, miałem ostatnio badania. Nie jestem osobą otyłą. Czytałem, że to może być nowotwór, ale wtedy takie zmiany pojawiają się szybko, a ja już mam tak od dłuższego czasu. Chciałbym zapytać czy da się to zniwelować? O czym jeszcze może to świadczyć? Czy to groźne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę do lekarza dermatologa. Po ocenie zmian specjalista postawi rozpoznanie oraz wdroży odpowiednie leczenie.