Ciemne upławy w 6 tygodniu ciąży
Jestem w 6 tc i od trzech dni mam ciemne uplawy o nieprzyjemnym zapachu, mianowicie zapachu starej krwii. Boli mnie brzuch od ponad tygodnia. Cztery dni temu mialam dwa usg, bicie serca juz wystepiwalo, fasolka miala 3,2 mm. Jestem juz po jednym poronieniu. Niestety mieszkam za granica i tutejsi lekarze nie za bardzo chca pomoc, bo twierdza ze do 12 tc poronienie to naturalna rzecz. Tylko ze ja bardzo chce miec dziecko. Co robic? Co oznaczaja takie symptomy?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Mogą oznaczać np. infekcję. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.