Ciemne zabarwienie stolca po usunięciu stomii

maz jest po usunieciu czasowej stomi,operacja odbyla sie w lipcu i do tej pory nie mial zadnych problemow,od tygodnia ma bardzo ciemny stolec czy jest to niepokojace,czy powinien udac sie na kontrole,dodam,ze przyjmuje magnez z potasem,z gory dziekuje za odpowiedz

Jeśli to tylko ciemny stolec, a nie smolisty to nie ma powodu do niepokoju. W przypadku smolistego stolca lub wątpliwości proszę o pilną konsultację z lekarzem bezpośrednio.