Ciemniejsze wargi sromowe a ryzyko ciąży

10.10-6 dzien od odst.lut50, dostałam krwawienie. w 1i 3 dc skapsze, w 2,4,5 normalne,6,7-brudzenie brazowe. zawsze dostawalam w 2 dzien od odst, w tamtym miesiuca 4 dni, a w tym 6 dni. Temp: 1,2,3 dc-36.5,36.6 4dc-36.44 5,6,7 dc-36.61 8,9 dc-36.4 10dc-36.5,36.6 11dc-36.4 12dc-36.5 Dziś 12 dc, zauważyłam u siebie ciemne wargi sromowe mniejsze. Seksu nie uprawiam, w poprzendim cyklu, chlopak dotykal rekoma na gole cialo posladkow,pleców,imitowalismy ruchy seks.w ubraniach,czy to ciaza?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że raczej są to zmiany wynikające ze zmian hormonalnych, a nie zajścia w ciążę. Sugeruję w pierwszej kolejności wykonanie testu ciążowego, celem wykluczenia ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski