Ciemno przed oczami podczas podnoszenia się

WITAM SERDECZNIE. Mam 34 lata.od 10 lot borykam sie z pewną dolegliwoscia, która jest bagatelizowana.otóż przy kucnięciu przez ok 2-3 min,w momencie podnoszenia się robi mi się ciemno przed oczmi.kompletnie nic nie widze.przez wiele lat słyszałam od neurologa-że za szybko wstaje...ale problem sie pogłebia.kiedys to zamroczenie trwało 3,4 sekundy i wzrok wracał, teraz to trwa od15-25,30 sekund, z tylu głowy na potylicy czuje potworny ścisk i dławienie w gardle.robi mi sie duszno, mam przyspieszomam przyspieszone tętno.towarzyszące mi schorzenia to dyskopatia C4-C7 i TH8-9 w piersiowym z uciskim na rdzen kregowy, jestem niskocisnieniowcem90/60, i mam wypadanie przedn.płatka zastawki mitralnej oraz gruczolaka przysadki często sinieją mi stopy, drętwieja nogi ze czasem przestaje je czuc.....nikt nie robi mi zadnych badan by wyjasnic co sie dzieje...dlaczego ja na pół minuty przestaje widziec.sama wychowuje 2 dzieci w wieku 5 lat...obawiam sie o własne zdrowie.Bardzo prosze o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać USG doppler tętnic szyjnych, aby ocenić stan naczyń krwionośnych.