Zginanie palców przez sen u 2-latki

Witam mama 2 letnia córeczke od pewnego czasu (2 tyg) szczególnie jak sie złości zgina dziwnie i pręży palce u prawej reki trwa to różnie od kilku po 3.4 minuty ,i nagle przestaje ,pierwszy raz zauważyłam to jak dziecko spało ,podczas snu zaczeła nagle tak dziwnie ta raczka (palcami) zginać,tak jak by chciała np komuś pomachać uzywajac TYLKO samych palców bez dłoni poczym zginala same palce na kilka sekund i puszczała ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zmieszczony opis nie wydaje się wskazywać na żadne patologie. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację z lekarzem pediatrą.