Ciemnobrązowe plamki na penisie

Witam. Mam 32 lata od pewnego czasu na moim penisie pojawiają sie Ciemnobrazowe niewystajace plamki na skorze Wyglądają jak najzwyklejsze pieprzyki ale czy to normalne ? Nie odczuwam żadnych dolegliwości dbam o higienę. Dziękuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany to najpewniej przebarwienia skórne, które nie powinny być powodem do niepokoju. Jeśli ma Pan jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub urologiem.