Mała i szara plamka na penisie

Witam, Mam problem: na penisie mam małą szarą kropkę, od wielu miesięcy. Nie odczuwam bólu, nie swędzi, nie powiększa się. Taka plamka. Czy to po prostu jakieś przebarwienie? Mam to już co najmniej pół roku.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Najprawdopodobniej rzeczywiście jest to jednak przebarwienie. Dla pewności, sugeruję konsultację specjalisty urologa lub dermatologa.