Czerwona, powiększająca się plamka na penisie

Witam. Mój chłopak na łonie powyżej penisa miał czerwona plamke, dziś ta plamka ma średnice 3cm i wciąż się powiększa. Plamka ta nie sprawia bólu ani swędzenia. Co to może być?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by bez dokładnej oceny zmiany wskazać konkretną przyczynę objawów. Wśród potencjalnych przyczyn znajduje się podrażnienie, alergia, infekcja oraz inne schorzenia skórne. Najlepiej byłoby, gdyby Pani partner udał się do specjalisty dermatologa, który oceni zmianę.