Mała, czerwona plamka na penisie u 26-latka

Witam. Mam 26 lat i niedawno zauważyłem na swoim penisie małą ciemno - czerwoną (brązową) plamkę, czy mam się czego obawiać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanej przez Ciebie zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Opisana plamka może być bowiem tylko błahym przebarwieniem, wynikiem podrażnienia jak i infekcji. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty oceni zmianę.