Łuskowata narośł na żołędzi penisa

Witam, Nazywam się Krzysztof Od długiego czasu mam problem z naroślą na żołędziu. Jest twarda, łuskowata ,biało żółtego koloru. Wielokrotnie konsultowałem się z lekarzami, dermatologami, ale bez rezultatu. Jeśli już to na krótko. Stosowałem zalecane maści z wielką starannością i nic. Jest to dla mnie poważny problem, nawet psychologiczny. Jeśli to możliwe to proszę o wskazówkę jak sobie z tym wreszcie poradzić.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych przez Pana zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Niestety nie napisał Pan też jakie rozpoznania postawili dermatolodzy/inni lekarze podczas uprzednich konsultacji oraz jakie wdrożyli leczenie. Trudno zatem cokolwiek Panu zaproponować. Proponuję, by skonsultował się Pan ze specjalistą urologiem, który dokładnie oceni zmianę. Jeśli samo oglądanie nie pozwoli na postawienie konkretnej diagnozy, być może konieczne będzie pobranie wymazów lub wycinków.