Zaczerwienienie skóry pod napletkiem wraz z żołędziem

Witam. Badanie krwi pokazało że wszystko jest w normie. A tym czasem skóra pod napletkiem wraz z żołędziem szczególnie przy ujściu cewki jest zaczerwieniona. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Szczególnie zaczerwienia się gdy myję tę część ciała i podczas wzwodu. Skoro to nie żadna infekcja to może jakieś podrażnienie. Dermatolog przepisała mi ostatnio maść z cynkiem plus przemywanie kwasem bornym. Kwas poprawia trochę kolor skóry natomiast maść nie koniecznie. Proszę o szybką pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Sugeruję zatem postępowanie wg zaleceń specjalisty dermatologa, z którym się Pan konsultował. Dodatkowo, warto wykonać analizę moczu oraz wymaz ze zmienionej okolicy.