Zgrubienie na wewnętrznej stronie stopy

na wewnętrznej stronie stopy w zagłębieniu pojawił mi się guzek który si rozrasta , byłam z tym u lekarza ale on stwierdził że to nic groźnego ale od miesiąca na drugiej stopie też pojawiło mi się podobne zgrubienie, bardzo mnie to niepokoi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Jeśli na drugiej stopie pojawiła się kolejna zmiana, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem.