Ból odbytu przy chodzeniu

mam 19 lat i przy chodzeniu odczuwam lekki ból odbytu( po prostu jest to dyskomfortowe) zobaczylam dzisiaj,ze mam czarna plamke na odbycie,gdy jej dotykam to boli, obok jest zaczerwienienie. nie wiem, co to jest

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Opisana zmiana może być jednak czyrakiem, ropniem, hemoroidem, itd. Sugeruję konsultację ze specjalistą POZ.