Ciemnobrązowy wykwit w okolicy pępka

Witam, kilka miesięcy temu na brzuchu w okolicy pępka ukazało mi się coś w rodzaju brodawki. Jest to wykwit koloru ciemnobrązowego przechodzący w czerń, kształt nieregularny, wielkości jednogroszówki. Nie jest przyczepiony do skóry w całości, tylko częściowo w środkowej części. Nie boli,nie rośnie i nie sprawia żadnych innych komplikacji. Czy piwinnienem udać się z tym do onkologa lub dermatologa ? Pozdrawiam. Grzegorz z Cieszyna.

Zdecydowanie polecam udać się na wizytę do dermatologa. Wskazane może być także badanie dermatoskopowe. Lekarz zbada Panu zmianę i zaproponuje Panu dalsze postępowanie.