Wykwit na nodze koloru czerwonego otoczony suchą skórą

witam mam na nodze wykwit podobny do wrzodu jest koloru czerwonego otoczony jest suchą skórą a na górze jest strupek 3 pazdziernika byłam z tym u onkologa i wysłał mnie z tym do dermatologa a dermatolog do chirurga boję się że to może być zmiana nowotworowa proszę o odp

Witam. Trudno wypowiadać się odnośnie rodzaju zmiany bez przeprowadzenia bezopśredniego badania. Zmiana może być wynikiem infekcji, alergi bądź zaburzeń w krążeniu krwi. Pani opis nie budzi niepokoju onkologicznego i nie sugeruje rozowju nowotworu. Myślę ze warto zasięgnąć opinii innego dermatologa.