Ciemnożółty i gęsty śluz na prezerwatywie po stosunku

Witam, kochałem się dzisiaj z moją partnerką i gdy go wyciągnąłem, żeby sprawdzić, czy prezerwatywa nie pękła, pojawił się taki hmm... ciemno żółty, gęsty śluz i nie wiemy co to jest? Prezerwatywa na pewno nie pękła, ponieważ sprawdzałem pod wodą dwa raz. Proszę o odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany śluz to najpewniej naturalny śluz, który wytwarza się w pochwie na skutek podniecenia.