Ciemny mocz w 5. miesiącu ciąży

Jestem w 5 miesiącu ciąży, 2 tyg temu robiłam ogólne badanie moczu wyniki byly bardzo dobre. Teraz zauważyłam bardzo ciemny mocz rano, jakiego wcześniej nie miałam. Czy powtórzyć badanie moczu teraz czy poczekać jeszcze 2 tyg i zrobić badanie przed kolejną wizytą u lekarza? Nic nie zmieniałam ostatnio w swojej diecie ani nie przyjmuję żelaza.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do ginekologa. Nie można lekceważyć takiego objawu.

Pozdrawiam.