Ciemny śluz przed okresem

Mam okres, który był poprzedzony ciemnym śluzem. W ten sam dzień śluz stał się jasny i było widać w nim krew. Na następny dzień pojawił się normalny okres. W południe już nic nie miałam na podpasce, dopiero jak sikam to leci mi krew. Co jest nie tak?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli sytuacja powtórzy się w kolejnym cyklu proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam